Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 22 червня

Минуло 77 років з того часу, як нацистські війська перейшли кордон і напали на Радянський Союз. Скільки сліз, горя, розрухи і поневірянь довелося пережити кожному – на війні, в окупації…

Щорічно у стінах нашого Центру відбуваються різноманітні заходи, присвячені пам’яті тих трагічних подій, які фактично почали війну для більшості українців.

Цього дня в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти відбувся  виховний захід на тему: «Знову скорбота вділа чорну шаль, знову скорбота запалила свічку».  В ньому взяли участь група  КС-315 (класний керівник Ковалевська О.Л., майстри в/н Філатова С.О., Коваленко Н.О.) та група  К-317 (класний керівник Сухомлин А.С., майстри в/н Воротиленко О.Л., Сироватська Н.М.). На захід були запрошені  бібліотекарі міської філії №1 Харківська Олена Володимирівна та Єньшина Ірина Миколаївна, які виступили з інформацією про ті трагічні події. Під час зустрічі учні переглянули відеофільм, згадали тих, хто віддав життя в боях за свободу рідної землі та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих під час війни. З бібліографічним оглядом художньої літератури виступила бібліотекар Бондаренко І.І.  та  прочитала вірші нашої землячки Євгенії Гришко-Малик.

Також у бібліотеці Центру організована ілюстративно-книжкова виставка «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Делегація Ізюмського РЦПО взяла участь у загальноміському мітингу-реквієму на горі Крем’янець біля могил загиблих учасників Другої Світової війни та поклала до них квіти.

У всіх навчальних групах класні керівники спільно з викладачами історії провели уроки пам’яті, позакласні заходи. Були переглянуті документальні фільми, присвячені початку війни, воєнним подіям на Ізюмщині.