Зовнішнє незалежне оцінювання триває

24 травня, на базі ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» випускники шкіл написали обов’язкове тестування з української мови та літератури.

       Воно незнайоме, невідоме і подекуди – лякаюче. Зовнішнє незалежне оцінювання, що є першим кроком в студентське життя, викликає у дітей стрес. Вони бояться “завалити” це тестування, не вступити на омріяний факультет, розчарувати своїх батьків і знайомих.

       Уповноважена особа пункту тестування Вербенко Сергій Борисович, відповідальний за пункт тестування Чупова Валентина Володимирівна та помічник відповідального за пункт тестування Короткий Сергій Павлович традиційно слідкували за дотриманням процедури тестування та створювали позитивний настрій в закладі.

       Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури є одним з найважливіших предметів основної сесії, адже є загальнообов’язковим, і водночас найбільш масовим, адже поєднано також із складанням ДПА (державної підсумкової атестації).

       Для проходження тестування в пункт ЗНО прибуло 176 учнів з 180 зареєстрованих. Завдяки чисельним  попередженням  інструкторів перед складанням тестування про необхідність залишати особисті і речі у спеціально відведеному для цього місці, під час проведення технологічної перерви із застосуванням металодетектора, порушень виявлено не було.Старші інструктори та інструктори пункту тестування  закликали  абітурієнтів бути уважнішими, відповідально ставитися до дотримання норм і процедур складання зовнішнього незалежного оцінювання, аби не позбавляти себе можливості вступу до вищих навчальних закладів.