Звіт про проведення тижня з предмету «Основи галузевої економіки і підприємництва».

З 18 по 25 березня 2016 року викладач Ковалевська Олена Леонідівна провела тиждень з предмету «Основи галузевої економіки і підприємництва».

Програма тижня була досить насиченою і різноманітною.

Розпочався тиждень випусками стіннівок на економічні теми. Найкращі стіннівки випустили  учні: Кисельнікова Дар’я (гр.М-313), Старченко Катерина (К-313) та Ісамухамедова Анастасія (гр.К-314).

В рамках тижня була проведена інтелектуальна економічна гра «Що? Де? Коли?», в якій приймали участь учні групи К-314.

Мета гри – узагальнення, систематизація та поглиблення знань з предмету, формування в учнів потреби планувати своє життя, розвивати вміння працювати в команді.

Переможцем виявилася команда «Акціонерів». Найактивнішими учасниками були наступні учні: Запорожченко Богдан, Ісамухамедова Анастасія, Левченко Анна, Малик Ольга, Сивоконь Альона та Цокота Каміла. Цікаво пройшла гра як для учнів, так і для викладачів та майстрів.

Також була проведена олімпіада, в якій прийняли участь учні І, ІІ та ІІІ курсів. На олімпіаді учні показали добрі знання з предмету та посіли місця:

І місце     – Полеонова Єлизавета    – гр.К-313;

ІІ місце   – Кузькова Галина            – гр.КС-315;

ІІІ місце  – Скрипник Ярослава       – гр.К-315

     – Хіленко Сергій               – гр.АЗ-313

    В рамках тижня в групі КО -115 було проведено відкритий урок на тему: «Безробіття, його форми. Міграція населення».

Мета уроку: сприяти розширенню знань та розвитку пізнавальних інтересів творчої та розумової активності учнів. Навчити працювати в групі.

Тема уроку досить актуальна на сьогоднішній день. Учні з цікавістю працювали в групах, давали змістовні  відповіді на питання, вміло працювали з роздатковим матеріалом та вирішували ситуації, наближені до життя.

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення економіки, стимулює творчу активність учнів.