Звітний концерт художньої самодіяльності Ізюмського професійного ліцею «Народжені вільними!»

15 березня у міському палаці молоді та підлітків «Залізничник» відбувся щорічний обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності Ізюмського професійного ліцею. Він пройшов під патріотичними гаслами і з відповідним наповненням, основним його стало гасло свободи, незалежності, соборності України  і Ізюмщини як невід’ємної складової нашої великої Батьківщини.

До уваги глядачів було запропоновано22 номера, що підготували учні, викладачі, майстри і працівники ліцею, що продемонстрували всі таланти, якими багатий наш навчальний заклад. Відкрила свято директор ліцею Л.В.Колесник,  яка привітала гостей та всіх присутніх в залі.

Відкрив блок «Ми нащадки твої Україно!» зведений  хор ліцею. Він виконав пісні «До сина» та «Стежечка». Учасники театрального гуртка розіграли цілий спектакль  «Подорож по Україні» де збирали обереги нашого народу, за якими присутні в залі здійснили подорож до козацького табору, де почули багато жартів, та козацьких пісень і знайшли оберег – вербу. На вечорницях у дівчат співали пісні, водили хоровод та за українськими традиціями плели віночки. Жіночий ансамбль заспівав пісню «Білим цвітом» , а солістки «Цвіте калина». Веселими та кумедними були жарти «кумушок» у виконанні учениць Ізвозчикової Л. та Скрипник Я. , а родзинкою стали «Дід та баба» їх зіграли учні Старченко К. та Сагуров Д.

У наступному блоці учасниками театрального і танцювального гуртків була розіграна сценка «Вогонь добра» де темні сили зла боролись за владу, але як завжди перемогло добро та любов.

У фіналі святкового концерту прозвучала пісня  В.Серова «Україна – це я!» у виконанні зведеного хору ліцею. На сцену вийшли всі учасники цього свята.

Хочеться відмітити наших чарівних ведучих Полеонову Єлизавету та Фартушного Кирила за їх професіоналізм, а також висловити велику подяку всім учасникам та тим, хто підтримував на цьому святі!

Гостями свята були колектив народного танцю «Вдохновение» керівник Дікань Н.В., циркова студія «Чудесники» керівник Черевко В.С.