1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і  День ветерана  — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

День літньої людини — це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

Всі ми зобов’язані дарувати тепло й увагу цим людям, спілкуватися з ними і бути вдячними. А головне – наповнювати кожен їхній день любов’ю, щоб наші пенсіонери та ветерани відчували постійну підтримку та турботу.

В цьому році 1 жовтня традиційно Ізюмський професійний ліцей радо зустрів своїх ветеранів: голову Ізюмської міської ради ветеранів війниГригоренка Миколу Івановича, колишнього викладача історіїТретьякову Зінаїду Іванівну, заступника директора з навчально – виховної роботи Мусько Віру Федорівну, вихователя гуртожитку, майстра виробничого навчання груп оптиківАкіньшину Ольгу Олексіївну, майстра виробничого навчання груп токарів – Бутенко Лідію Леонідівну, викладача спеціальних дисциплін будівельників – Карпенко Марію Іванівну, викладача іноземної мові – Черкасову Любов Пантеліївну, майстра виробничого навчання груп токарів – Гудаль Людмилу Миколаївну, секретаря навчальної частини, комірника ліцею – Слинявук Раїсу Михайлівну, викладача спеціальних дисциплін автослюсарів – Шовкопляса Володимира Івановича.

Учнями груп КС-311, К-313 та СЕ-312 був підготовлений чудовий святковий концерт, побажали старшому поколінню найголовнішого – здоров’я,  шани, поваги, довголіття, миру та спокою.

Всіх присутніх привітав хор ветеранів «Криниченька».

Директор ліцею Колесник Любов Василівна побажала всім  миру, щастя, добра і процвітання неньки України.

Подяками від міської ради ветеранів за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у виховання молоді були нагороджені:

Третьякова Зінаїда Іванівна, Бутенко Лідія Леонідівна, Гудаль Людмила Миколаївна , Мусько Віра Федорівна.

Пам’ять колишніх працівників ліцею, яких вже не має з нами, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Своїх гостей ліцеїсти почастували солодощами.

Іншим ветеранам, які не мали змогу відвідати захід, були направлені вітальні листівки та солодкі подарунки.

Всім присутнім дуже сподобалося свято, було приємно, що є такі чудові дні в календарі і що юні ліцеїсти про це пам’ятають.