25.11.2021 було проведено відкритий урок виробничого навчання в групі КС-318

25.11.2021 було проведено відкритий урок виробничого навчання в групі КС-318  майстром виробничого навчання Людмилою Соломко за професією  офісний службовець (бухгалтерія) ,на тему: «Облік розрахунків з підзвітними особами. Складання та обробка авансового звіту. Заповнення облікових регістрів».Майстер в/н ставила за мету показати активну роботу учнів під час виконання завдань з використанням інтерактивних засобів навчання. Для цього було використано робота в парах «Тандем», інтерактивна гра «Незакінчене речення», гра мозковий штурм «перехресне опитування»,проєкт «Робота з інформаційними джерелами на тему : «Облік розрахунків з підзвітними особами» презентації учнів ,інтерактивна гра «Бухгалтерський баскетбол» , гра «Знайдіть помилки при заповненні первинних документів».

При проведенні уроку використовувалась робота в парах, групова робота, а також командна гра. За час, відведений на урок, майстер встиг викласти весь запланований матеріал. В ході уроку були задіяні інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, комп’ютер. Також для більш детального розкриття теми використовувалася наступна навчально-технічна документація та роздатковий матеріал: електронні презентації, картки питань,  інструкційно-технологічні картки, картки-завдання. Активна робота учнів у ході уроку дозволяє зробити висновок про те, що матеріал з теми засвоєно.

Найбільш активними на уроці були учні: Олександр Бондаренко, Аліна  Темна,Ярослав Лебідь,Кирило Горшков,Катерина Вахтіна.