День захисника України

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей  же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявилися творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

11 листопада на базі гуртожитку ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» були проведені заходи присвячені річниці відзначення Дня українського козацтва. Вони були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських – козаків.

Учні  охоче взяли участь у проведенні свята.  На  різних етапах змагань  учасники команд «Козачок» та «Патріот»  змогли показати свою ерудицію, спритність, силу.  Завдяки проведенню свята, першокурсники змогли ще раз показати себе в новому колективі, а старшокурсники дати меншим майстер-клас.

 З великою радістю в святі приймали участь і юні козачки. Незважаючи на те, що їх було менше ніж хлопців, вони добре проявили себе в інтелектуальному конкурсі, активно підтримували учасників своєї команди в змаганні з підтягування на перекладині та показали  неабияку спритність у конкурсі «Стрибки в мішках».

Всі учасники команд одноголосно погодились, що перемогла дружба. На майданчику панувала дружня, весела атмосфера.

Свято пройшло на одному диханні. А по його закінченні ще довго обговорювалося в гуртожитку.