Конкурс «Я – козацького роду».

16 жовтня учні нашого закладу прийняли участь у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі “Я – козацького роду!”, організованого на сайті «Шкільний портал». Конкурс відбувався під гаслом: “Козацькому роду нема переводу!” та включав в себе  питання з історії України.  В конкурсних завданнях велика увага приділялась козацтву, його ролі як в житті тогочасної України так і в подальші періоди, а також на звитяги українців як до виникнення козацтва, так і після його офіційної ліквідації.

Конкурс був приурочений до Дня Козацтва та проходив  в межах його офіційного відзначення нашою державою (01 – 18 жовтня). Учні в он-лайн режимі відповіли на питання з історії українського козацтва.

Незважаючи на важкі умови сьогоднішнього навчального і виховного процесів, обмеження, викликані дистанційною формою освіти і безпековими питаннями, ми не маємо забувати і про виховну, передусім національно-патріотичну складову виховання наших дітей, що особливої актуальності набуло саме в наш час. Час перевірки того, наскільки ми успішно виховали не лише освічених і вмотивованих до життя учнів,  а й свідомих громадян України, патріотів своєї держави. І не останню роль у цьому відіграє виховання саме на героїчних сторінках нашої історії, найяскравішою з яких і є історія козацтва.