Конкурси ім. П.Яцика та Т.Г.Шевченка 2023 – 2024 н.р.

ХХІV  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика  та

ХІV Міжнародний мовно – літературний  конкурс учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка

“Мова – це не просто спосіб  спілкування, а щось більш значуще. Мова –  це всі глибинні  пласти духовного життя народу, його історична пам”ять, найцінніше  надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна,художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу”, – говорив відомий  український  письменник  Олесь Гончар.

З метою піднесення престижу української мови, популяризації  її  серед молоді  традиційно проводиться ХХІV Міжнародний конкурс з української  мови імені  П.Яцика, що цього року стартував 27 жовтня  в День української писемності та мови.

З тридцятого жовтня  по третє  листопада в нашому закладі відбувся перший тур ХХІV  Міжнародного конкурсу з  української  мови імені П.Яцика.  З  шостого листопада по десяте  листопада відбувся перший тур ХІV Міжнародного  мовно – літературного  конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка. Проведення  конкурсів   відбувалося в дистанційному форматі. Були підготовлені цікаві завдання з української мови а також розроблені теми творчих робіт ,пов′язані з культурою, мораллю,духовними цінностями українського народу, що сприяють об′єднанню нації,формують почуття патріотизму, оптимізму  й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко. За підсумками І туру в ХХІV Міжнародному  конкурсі з української мови імені Петра Яцика  призові місця посіли : перший курс   – Скрипник Дар′я ( КС – 323 ), другий курс –  Салько Дар′я (К -322), третій курс  – Вербицька Софія ( К-321 ). За підсумками І туру в  ХІV Міжнародному  мовно – літературному  конкурсі  учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка призові місця посіли : перший курс   – Дворниченко  Катерина ( В – 323), другий курс – Чижмакова Ельвіра

(К – 322), третій курс – Чувпило Оксана (К – 321). Вітаю переможців та бажаю успіхів у  конкурсних змаганнях на обласному рівні !