Перший урок у Ізюмському професійному ліцеї: «Зміни до Конституції – нове обличчя міста, де ти живеш!».

1 вересня традиційно у стінах нашого навчального закладу пройшов перший урок. Цьогоріч він був присвячений чи не найбільш актуальній темі – змінам у Конституцію України, присвяченим децентралізації.

Викладач історії і правознавства В. Носачов розповів учням всіх груп про зміни до нашої Конституції у сфері децентралізації, створення спроможних громад, фіскальної децентралізації, про практичні наслідки цього для нашого міста.

Все це супроводжувалось докладною презентацією, у якій учні наочно побачили всі особливості і переваги децентралізації України.

Також було оголошено про Всеукраїнський учнівський конкурс з однойменною назвою. В рамках якого проходить цей урок, а згодом на ІІ етапі конкурсу учні мають створити план-схему міста на тему «Зміни до Конституції – нове обличчя Ізюму!», присвячений розвитку своєї громади відповідно до змін у Конституції.

Наостанок учні передивились презентацію про славетну історію нашого міста, про його видатних уродженців, що примножували славу України і своєї малої Батьківщини.