Робота експерта тиждень другий

Продовжується робота німецького експерта Карла-Хайнца Фламмерсфельда в Ізюмському регіональному центрі професійної освіти.

Відбулась зустріч експерта з керівництвом Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації, де обговорювались питання стану та перспектив розвитку професійно-технічної освіти Харківської області.

Пан Фламмерсфельд відвідав Ландау-центр при  Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. Продовжуючи знайомство з системою професійної освіти в Україні  взяв участь у роботі журі конкурсу професійної майстерності з професії «Електрогазозварник» та «Кухар», відвідав уроки теоретичного  навчання з предметів «Основи енергоефективності» та «Кулінарія».

Проведена значна практична робота. Робоча група центру ознайомилась  з німецькими державними стандартами з професій «мехатроніка» та «технік з автоматизації».  Підготовлена  і подана до науково-методичного центру ПТО заявка на створення на базі ДНЗ «Ізюмський РЦПО» навчально-практичного центру з професії «Електромеханік засобів автоматики та приладів технологічного устаткування»;

Робота продовжується.