Земля моя українська, ми солдати і захисники твої

Захист своєї  Вітчизни – свята справа. Вона вимагає вад людей сміливості, честі та відваги. З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, патріотичного виховання молоді  в бібліотеці ДНЗ «Ізюмський регіональний центр ПТО» спільно з працівниками міської бібліотеки –філії №1 була  проведена виховна година «Земля моя українська, ми  солдати  і захисники твої».

Про  День захисника України, який тепер відзначається щорічно в день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва розповіла завідувач  бібліотеки Яімова В.О.

Працівники міської бібліотеки –філії №1 Харківська А.В. та Єньшина І.М. виступили з презентацією і літературно-музичною  композицією по темі заходу.

В бібліотеці оформлені книжково-ілюстративні виставки «Козацькому роду – нема переводу» та «14 жовтня – День захисника України».

Учні груп № ТМ-317, КО-117, М-315 ознайомилися з творами С.Лойко «Аеропорт», «Місячна соната війни», «Нащадки козаків у Донбасі», «Музи проти гармат» та іншими творами.