Жити за Основним Законом країни

В історії будь якої держави є події, які є визначальними для її подальшого розвитку. Для нашої країни такою датою стало 28 червня 1996 року, коли був прийнятий Основний закон  нашої держави. Саме цей документ визначив, що найбільшою цінністю в Україні є життя людини, її честь та гідність, свобода слова і віросповідання.

У стінах ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» протягом останнього тижня пройшов  ряд заходів, присвячених цій події.

У всіх групах проведені уроки прав людини, позакласні заходи з правової тематики.

Викладачі історії і правознавства організували для викладачів, майстрів в/н та учнівського самоврядування круглий стіл «Конституційні норми в освіті». В ході плідної дискусії працівники та вихованці Центру обговорили особливості і проблеми впровадження норм нової української школи та прав людини (зокрема і прав дитини) у специфічних умовах професійно-технічної освіти.

У групі КС-315 проведена вікторина «Чи знаєш ти Конституцію», під час якої учні показали свої знання з цього розділу права, особливо питання прав, свобод і обов’язків громадян, устою України, засади її політики та суспільного життя.

В бібліотеці Центру  одночасно розгорнута  книжково-ілюстративна виставка «Жити за Основним Законом країни. Учні та педагоги мали  змогу ознайомитись з представленими матеріалами.

В цілому  тиждень Конституції у ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» пройшов насичено і цікаво. Адже саме нашим випускникам вже завтра втілювати в життя ті норми, які були закладені тією буремною ніччю 28 червня 1998 року.